KONST / Litografier / Färglitografi 9343017
nr 934 3017
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Bengt Lindström (1925-2008), Signerad ej numrerad, bladets mått: 75x54
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 12 januari 2015
kl 20:25:45
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
12 jan
e-auktion
Läs mer om e-auktion
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström